Fries Paradise

Jeśli należycie do miłośników frytek (jest w ogóle ktoś, kto ich nie lubi?) to zapewne bardzo dobrze wiecie, iż zjedzenie na mieście frytek idealnych jest nie lada wyzwaniem. Niech podniesie rękę ten kto choć raz nie zjadł byle jak usmażonych, nasiąkniętych tłuszczem i sflaczałych mrożonych frytek. Nikt się nie zgłosił? Wcale nas to nie dziwi. Możemy się założyć, że zdarzyło się Wam to nie raz. Dlatego też, jako najwięksi frytkożercy w całym Trójmieście, postawiliśmy sobie za punkt honoru znalezienie miejsc, w których serwują frytki jak marzenie, czyli te, które mają miękki środek i chrupiącą skórkę, a przy tym nie są nasiąknięte litrami frytury. 

Chyba nie zdziwi Was fakt, że nasze poszukiwania rozpoczęliśmy od sprawdzenia food trucków. W końcu to właśnie tam najłatwiej przyjrzeć się całemu procesowi powstawania każdego dania. Po niezbyt udanym starcie, jeśli chodzi o Belgijki przyszedł czas przetestować ofertę Fries Paradise.

Frytki belgijskie z sosem pieprzowym i andaluzyjskim serwowane przez food truck Fries Paradise.

Jeśli macie już dość jedzenia smutnych mrożonych ziemniaków to koniecznie poszukajcie food truck'a Fries Paradise. Właściciele stworzyli swój biznes z pasji i to widać. Wcześniej nikt nigdy nie pytał nas o to, jak mocno wysmażone frytki lubimy. Tutaj nie dostaniecie frytek usmażonych na fryturze sprzed lat. We Fries Paradise ziemniaki smażone są podwójnie na łoju wołowym, a ponadto frytki są lodówkowane - co oznacza, że nie były wcześniej mrożone. Zapewne jest to sekret ich smaku. Ziemniaki są idealnie wysmażone - chrupiąca skórka i miękkie wnętrze, a do tego nie są nasiąknięte toną tłuszczu. Co ważne, cała porcja smakowała tak samo - każda frytka, nawet w najdalszej części rożka była chrupiąca i nawet sos nie był w stanie ich rozmoczyć, a to już wyższa szkoła jazdy...znaczy się smażenia.

Jako dodatek oryginalne belgijskie sosy. My polecamy andaluzyjski i pieprzowy. Oba na bazie majonezu - kremowe i pełne smaku.

Menu food truck'a Fries Paradise.

Wszystkim miłośnikom smażonych ziemniaków polecamy wypatrywać food truck'a Fries Paradise na ulicach Trójmiasta. Koniecznie spróbujcie belgijskich frytek w ich najlepszym wydaniu.

Food truck Fries Paradise - frytki belgijskie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

COPYRIGHT © 2017 - 2018 smacznemiasto.pl
POLITYKA PRYWATNOŚCI