Pączuś

cukiernia Pączuś pączki i kokosanka

Czy jest ktoś w Trójmieście, kto nie zna cukierni Pączuś? To chyba niemożliwe - szczególnie jeśli chodzi o miłośników słodkości. Pączuś istnieje od zawsze, a przynajmniej odkąd pamiętamy. Wcześniej cukiernia znajdowała się kilka kroków dalej, ale od kiedy lokalizacja się zmieniła jest tam też możliwość zjedzenia pączka na miejscu, przy stoliku. Co prawda lokal nadal jest mały, ale to zdecydowanie dodaje mu uroku. Plusem jest niewątpliwie to, że wypieki przygotowywane są na miejscu, więc smakosze gorących pączusiów są tu mile widziani. Dzięki temu nie ma też obawy, że pączków nagle zabraknie, bo produkcja tu nie ustaje.

kokosanka, pączek z różą, pączek z chałwą i pączek z advocatem

Naszym zdecydowanym numerem jeden są pączki z nadzieniem różanym - nigdzie indziej nie ma ono tak wyrazistego smaku róży, jak w Pączusiu. Oprócz klasycznych pączków z nadzieniem truskawkowym znajdziecie tu także coś dla koneserów jak choćby pączki z advocatem czy chałwą. Pączuś oferuje kilkanaście różnych wariacji smakowych swoich pączków, a jeśli uda się Wam dorwać wersję kokosową to nawet się nie zastanawiajcie tylko od razu bierzcie, bo jest przepyszna. Jeśli jednak nie przepadacie za pączkami to zawsze możecie skusić się na kokosankę czy drożdżówkę, a nawet sernik czy ciacho ze śliwkami.

W Pączusiu możecie oczekiwać nie tylko dobrego smaku, ale także tego, że oferowane słodkości są zawsze świeże. Chyba nigdzie indziej w pączkach nie ma takiej ilości nadzienia jak tutaj.

Ceny wahają się od 2 do 4 zł.

pączki z cukierni Pączuś w Gdyni

Jeśli pączki to tylko z Pączusia. Polecamy to miejsce wszystkim miłośnikom tych słodkich pyszności.

gorące pączki tylko w Pączusiu

WIZYTÓWKA

ul. Świętojańska 20, 81-366 Gdynia
pon-sob 7-19, ndz 9-19
2-4 zł
(58) 620-93-03
fb.com/cukierniapaczus

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

COPYRIGHT © 2017 - 2018 smacznemiasto.pl
POLITYKA PRYWATNOŚCI